Skip to main content

NOVAGRIM

Fresh Fruit Importer & Vegetable Supplier since 1999
NOVAGRIM HOMEPAGE
ENGLISH
FRANCAIS
ESPAÑOL
TÜRKCE
Ana sayfa
Misyon
Firma
Neden domates?
Domates
Kiraz
Incir
Meyve
Sebze
Sogan-Sarmisak
Fiyatlar
Iletisim
Blog
Foto galeri
Posta
UTC Zaman dilimleri
STATISTICAL DATA
FRENCH FRUIT IMPORTS
SITEMAP

                                                                                                                         English       Français       Español 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biz kimiz ?

 

 

1999 yilindan beri Fransa’da ve bilhassa PARIS-RUNGIS TOPTANCI HALI bünyesinde yas sebze ve meyve ürünleri ithal eden ve pazarlayan firmamiz NOVAGRIM  bir Fransiz kurulusudur ve Türk domatesini Fransa pazarina tanitan ilk firma olarak isim yapmistir. Firmamiz her sezon 3 500 ila 4 000 ton Türkiye domatesi pazarlayarak da , Fransa'da en büyük Türkiye domatesi ithalatçisi durumuna gelmistir.

 

 

 

Domatesin yani sira daGreyfurt, Minneola, Portakal, Mandalina, Limon gibi narenciye ürünlerinin disinda da yine Türkiye’den ithal ettigi Sivri Biber, Charliston Biber, Dolma Biber, Kabak, Patlican, Enginar, Salatalik, Siyah Incir, Kiraz, Kestane, Sogan, Kayisi, Seftali, Nektarin, Erik, Nar, Kivi, Avokado ve Ayva gibi ürünleri de dönem dönem pazarlayan firmamiza yapilan talepler her geçen sezon artmaktadir.

 

 

 

NOVAGRIM  2015 - 2016 sezonunda 5 000 ton domates, 300 ton Star-Ruby greyfurt, 300 ton portakal, 200 ton mandalina, 100 ton limon, 1 500 ton sebze (yesil fasulye,pirasa,biber, sivri biber, dolma biber, çarliston biber, salatalik, enginar, kuskonmaz,yesillik,kabak ), 300 ton kiraz, 300 ton Siyah incir ve 500 ton sogan ithal etmek istemektedir. 2015 - 2016 sezonunda ayrica nar, kivi,hurma,seftali,kayisi,nektarin,çilek, kavun, karpuz, ananas ve avokado meyveler de ithal edilecektir.

 

 

 

 

 

Firmamiz Türkiye kökenli ürünleri Fransiz piyasasina tanitmis ve gerek geleneksel toptancilar gerekse süpermarket zincirleri satin alma merkezlerinde bu ürünlere kücüksenmeyecek bir pazar yaratarak her yil 1 milyon ton sebze ve meyve satisi gerçeklestiren ve dünyanin en büyük toptanci hali olan PARIS RUNGIS sebze meyve halinde güçlü, dinamik bir pazarlama sistemi yaninda saglam bir dagitim mekanizmasi gerçeklestirerek söz sahibi ve aranilan bir ithalatçi firma durumuna gelmistir.

 

 

 

 

Siz de Fransa'da ürünlerinizin pazarlanmasini istiyorsaniz bizimle irtibat kurabilirsiniz.

 

ILETISIM FORMUNU DOLDURABILIRSINIZ

 

 ( üstteki baglantiya tiklarsaniz iletisim formu size yeni bir pencerede açilir )

 

 

 

 

  Ümit ÖZÜISCI

 

  e-posta adresi :

 

 

 

 

**  NOVAGRIM 2017 - 2018 sezonunda 5 000 ton domates ithal edecektir  **

 

                                 

 

 

 

Sol kolondaki "FIATLAR"sayfamizda belirtilen toptan günlük hal fiatlari NOVAGRIM'in  ithal ettigi yas sebze ve meyvelerin yanisira Fransiz çiftçilerin ürünlerini ve Avupa toptanci ya da ithalatçi firmalarinin degisik ülkelerden ithal ettigi yaş sebze ve meyve ürünlerini kapsamaktadir.Mevsimlere göre bu ürünlerin ithal edildigi ülkeler ise Almanya, Amerika, Avustralya, Arjantin, Belçika, Brezilya, Bulgaristan, Burkina Faso, Çin, Fas, Fildişi Sahili, Gana, Güney Afrika, Hindistan, Hollanda, Honduras, İran, İspanya, İsrail, İtalya, Kanada, Kenya, Kıbrıs, Kolombiya, Kosta Rika, Litvanya, Macaristan, Madagaskar, Mali, Meksika, Mısır, Moris Adaları , Paraguay, Peru, Polonya, Portekiz, Reunion Adaları, Romanya, Rusya, Senegal, Şili, Suriye, Tunus, Türkiye, Ukrayna, Uruguay, Ürdün, Yeni Zelanda, Yunanistan ve Venezuela gibi ülkelerdir.

 

 

 

 

                               

 

 

ÖZGECMISIMIZ

 

I999 yilinda yas sebze ve meyve ithalatina domates ithalatiyla

baslayan NOVAGRIM  bir Fransiz - Türk kurulusudur ve bilhassa

Türk domatesi ithalatinda çok iyi taninan bir firmadir.

 

2001 yilindan itibaren Ümit ÖZÜISCI'nin yönetime atanmasi ve

firmaya ortak olmasi sonrasi ithal ülkelerini ve ürün çesitlerini

çogaltarak Fransiz toptancilarina ve süpermarket zincirleri satin alma merkezlerine ve devlet isletmelerine yönelik güçlü bir yas sebze-meyve pazarlama sistemi ve dagitim mekanizmasi gelistirmistir.

 

 

 

 

 

     

 

 

DOMATESTE 1 NUMARA

 

NOVAGRIM  Türk sera domatesi ve yayla domatesini Fransa pazarina

1999 yilindan beri düzenli olarak ithal ederek Fransa domates pazarinda kaliteli bir ithalatçi firma olarak isim yapmistir.

 

NOVAGRIM  ayrica Fransa pazari için ithal ettigi biber,kabak,patlican, sogan, fasulye, enginar, pirasa, ,incir, kiraz,kayisi,seftali, nektarin, erik, ayva, kivi, nar, kavun,karpuz, portakal, greyfurt,limon,mineola,mandalina gibi ürünlerin yaninda diger bazi meyve çesitlerini de ithal ederek takdir edilen bir ithalatçi firma durumuna gelmistir.

 

 

 

 

Ana sayfaya dönmek için tiklayiniz